City of Fallen Angels - Cassandra Clare uzun soluklu her seri gibi bir yerden sonra sıkmaya başladığını hissediyorsunuz. Artık sizi şaşırtacak şeylere bile şaşırmaz oluyorsunuz. yazarın dönüşlerini tahmin edilebilir duruma geliyorsunuz. Sonuna bile yok artık diyemiyorsunuz çünkü yazarın hiçbir kitabını süt liman lay lay lom bitirmeyeceğini illa bir arızalık yapıp diğer kitabı merak ettireceğini biliyorsunuz. Bu da öyle bir kitaptı. Güzelmiydi güzeldi , akıcımıydı evet. ama.....

*Clary ve jace arasındaki bir türlü sona bağlanamayan mutluluk sahnelerinden sıkıldım. yani bir bakıyorsunuz ha tamam şimdi oldu öpüşüyorlar koklaşıyorlar ,sonra bir bakıyorsunuz araya bişi girmiş. bir nefes aldırmadı karakterlere.
*Ölmesinden mutluluk duyduğum karakterlerin pat diye ortaya çıkması kadar sinir bozucu hiçbirşey yoktur.
*sürekli ben kötüyüm kakayım seni haketmiyorum git başımdan senden uzak durmak zorundayım diye yakınan ana karakterleri sevmiyorum.

Kitaptaki güzellikler ise cehennem makinelerıni göndermelerdi. will ve magnus arasında ne yaşanmış merak ediyorsunuz. Camille iyiydi kaçmasına üzüldüm :P umarım dönüşü muhteşem olur =)

neyse iyiydi işte 3 yıldız verdim :P