Forever - Maggie Stiefvater (4 stars for teribbly open ending. ! except this, it was a 5 star book :=) )

Bir seri daha sonsuza kadar bizi terketti. :D Seriler eğer bitirileceklerse yazarlardan tek ricam sonunun tamamen bağlanmasıdır. Madem bitiriyorsun adam gibi bitir. Ucu açık hertür hayal gücüne yoruma açık sonları sevmiyorum açıkçası.Bu seride öyle bitti. son cümleyi okuduğumda hala okumaya devam edecekmişim gibi sonraki sayfaya geçtim ama nafile. ondan gerisi son sözlerdi :( yazıklar olsun sana maggie :=)
Güzel bir kitaptı. başlangıcı biraz sıkıcıydı. gracie ve shelby'nin kurt hallerindeki dalaşmaları heyecanlıydı. Kitabın asıl kahramanı sam'den çok cole gibiydi. Cole'un forever'daki ağırlığı fazlaydı. Her bitiş kitabında olduğu gibi kayıplar ve kaybolupta geri kazanılan karakterlerde vardı. Bir ara gözlerim rutubetlendi bile. duygusaldı. Mutlaka okunmalı bu seri. Beyinlerden hiç kazınmayacak bir hikaye.Filmi yapılsa nasıl olurdu diye hep düşünür dururum.

Sarı gözlü sam'i , ukala ama bir şekilde dahi cole'u ,ince ruhlu aşık kız grace'i,hazır cevap isabelle'i hiç unutmayacağız. ve beck....