Passion - Lauren Kate Yazar yine en önemli soruyu cevaplamamayı seçmiş.
Luce kimdir , necidir, dan,iel ile nasıl birbirine aşık oldu en başında, sadece bir insanmıdır , ruh ikizi anladıkta nedir bu luce. Şeytan bile luce'u neden kaybetmek istemiyor. bunlar havada kaldı işte. En azından lanetin başlangıcına ve neden daniel'in lanetlendiğine tanık olduk. Şeytanın planlarına bakarsak diğer kitabın daha iyi olmasını bekliyorum Rapture'ın yani.
Kitap kısaca luce kızımızın başına buyrukluk yapıp duyurucular arasında eski yaşamlarını dolaşıp daniel'e gerçekten aşık olup olmadığını anlamaya çalışmasıyla geçiyor. birkaç yaşam sonra haaaa!! daniel beni gerçekten seviyormuş yahu ,bu gerçek aşk diyebiliyor. İşte bu kadar sinir bozucu bir kitap. :D Geçmişte gezerken yapacağı en ufak hata tarihin değişmesine sebep olabileceği gibi kendi hayatını ve onu bulmaya çalışan diğerlerinin hayatınıda riske atıyor. Bill denilen karakter'e en başında güvenmemiştim ki haklıda çıktım. Ama bill'in olaylara espirili yaklaşımlarıda güzeldi doğrusu.
Cam'in neden olduğu gibi kötü olduğunu lilith kişiliklerinin neden hep şeytansı kadınlar olduğunu öğrenmiş olduk. :D neyse Luce tanıdığım en dövülesi ,en adi karakterdir. bu yüzden 3 yıldız veriyorum =))))))