Archangel's Blade - Nalini Singh Dmitri elena'ya yaptıklarından dolayı benden antipati toplamıştı. Fakat geçmişte yaşadıklarından dolayı biraz yumuşadım ona karşı diyebilirim. Ama raphael ile aralarındaki bromance 'i acaip abartıyor :D elena'yı zayıf ve raphael'i zayıf düşürdüğü için sevmiyor ve onaylamıyor , honor ise bir ölümlü ve kendinin zayıf noktasıda şimdi o . etme bulma dünyası dmitri !
Birde yazarın elenayı üzerinden uzuuun zaman geçmesine rağmen hala dengesiz acemi genç melek olarak tasvir etmesine bayılıyorum . başka yazar olsa elena melek oluktan kısa süre sonra diğer melekler gibi kusursuz uçabilir vaziyete sokardı ama nalini onu hala acemi yazıyor. Elenanın balkona yalpalayarak ama temiz bir iniş yapması ve yumruğunu havada salladığını yazdığı yerde çok güldüm :D
Kitap ortalamaydı, ara kitaplar beni ana seri kadar heyecanlandırmaz genelde. Ben elena ve raphael'in hikayelerini okumaya devam etmeyi tercih ederim. yan karakterlerin kitaplarına pek takılmam ,bundada farklı olmadı.

Honor'ın ingrede'in reenkarnasyonu olmamasını tercih ederdim. Dmitri bunu öğrendiği anda davranışı farklılaştı bana göre. eğer honor kendisi gibi kalsaydı dmitri onu gerçekten yüreğine alacakmıydı merak ediyorum.Bence bunu yapmayacaktı yazar. Sorrow ve venom arasında olabilecek bir hikaye ilginç olabilirdi ama venom uzaklara gidecek gibi bakalım. Aodhan'ın gelişi güzel olacak. gizemli ve kırılgan bir karakter onun hikayesini çok merak ediyorum. Onun ara kitabı olsa ilgiyle okurdum bak.
Kitabın sonunda psy-changeling'in sıradaki kitabından bir bölüm vardı. Yine kurt sürüsüyle ilgili bu kitap. neden panterlere ara verdi yazar bilmiyorum ,orada mate'ini bulmayan kalmadı diyemi! ugh... o kitabın öncesinde okuyabileceğimiz archangel's flight antolojisi var. raphael ve elenaya uzun bir ara vericez :( üzücü

bu arada illium harikasın !!! bluebelllllll <3<3<3<3<3