Lord of Rage - Jill Monroe "Once upon a time there was a beautiful princess who only really lived when she dreamed. Then one day she woke up surrounded by three
glowering bears. With patience and love she tamed the fiercest, and with a kiss transformed the beast into a prince."

olayın özeti budur. :D yazar Goldilocks and the Three Bears hikayesinden esinlenmiş diyorlar evet doğrudur. Prenses annesinin sihriyle elden'den uzaklaştırılıyor.kendini bir ormanda hafızasını kaybetmiş olarak buluyor. uzun bir yolculukta sonra karşısına bir kulübe çıkıyor . kulübeye girip bulduğu yemeği yiyor, sandalyeyi kırıyor ve bulduğu 3 yataktan en büyüğünde sızıp kalıyor. Berserker kardeşler onu evlerinde buluyor. Kardeşlerden en büyüğü Osborn hayalinde gördüğü bu kadına karşı başlarda pek merhametli davranmıyor. Breena sihir ile hayallerindeki savaşçıyla rüyasında hep birlikteydi ama gerçeğiyle karşılaşmayı pek beklemiyordu :P Osborn içinde ayı ruhu barındıran bir savaşçı berserker. Ailesi o küçük yaştayken vampirler tarafından öldürülmüş sadece 2 erkek akrdeşi kalmış. vampirlerin üstünde elden arması olduğundan osborn hep suçu elden krallğına atmış. ama aslında onun ailesini öldürende kan büyücüsünün ordusuydu. Breena krallığına geri gidip intikam almak için osborn'dan yardım istiyor ama içinde büyüyen öfkeyle osborn'un buna niyeti başlarda pek yok. Ama kendine has cazibesi ile breena osborn'u hem kendine bağlıyor hemde yardım etmesini sağlıyor.
Osborn içinde ayı ruhu bulundurduğu için bana görede tam bir AYI :D yazarın daha önce hiçbir kitabını okumamıştım ,yazısı fena değildi ama karakter ve hikaye bazı zaman sıktı diyebilirm.
Benin serideki gözdem hala MICAH ve nalini'nin kitabıdır.