Lover Reborn (Black Dagger Brotherhood, #10) - J.R. Ward Image Hosted by PicturePush

Ne kitaptı , ne dramaydı arkadaş ya :D
ana hikayenin yanında alt hikayelerde vardı. tek tek ele alıyım .spoiler içerir :P

Xhex &john
Cennette problem vardı. Xhex kadın savaşçı olarak black dagger kardeşlere savaşlarında yardım etmek istiyor, fakat john onun hellren'i olarak ona zarar geleceğindne korktuğu için buna izin vermiyor. Xhex'de evi terkediyor, eski kulübünde çalışmaya başlıyor. yani ikilimizi bir ayrılık yaşıyor. gelişen olayla sonunda john bakış açısını değiştiriyor ve xhex'e hak veriyor. onun gönlünü alıyor ve ikili yine bir araya geliyorlar.
xcor ve band of bastards
xcor wrath'ı egale edil yeni kral olmak istiyor. önce konseyin aklını çelmeyi düşünüyor kendini kral ilan ettirmek için , sonrada wrath'a suikast düzenliyor. Kör kral suikast'ta ölümcül bir darbe alıyor ama ölmüyor. Qhuinn'in inanılmaz fedakarlığı ve kahramanlığı sayesinde kurtuluyor.Wrath xcor'a karşı ölüm fermanı çıkarıyor. onu öldürecek kişide tohrment olacak.ondan başka kimse xcor'u öldüremez yani.
layla &xcor&Qhuinn
layla bir seçilmiş. ihtiyacı olan savaşçılara kan veriyor. xcor'un ikinci adamı wrath'ı kandırmak için xcor tarafından yaralanıp bırakılınca kardeşler onu bulup iyileştirmek için onu eğitim merkezine getiriyor. ç,nk, onlar onurlu :D peh. onun iyileşmesi için layla kanını veriyor. laylaya onun düşman olduğunu söylemiyorlar. wrath'ın suikastı sırasında ağır yaralanan xcor'u yaşatmak için laylaya çağrı yapıyor bu savaşçı. laylada safım gidiyor bir savaşçıyı kurtarıyorum diye xcor'a kan veriyor. aralarında bir bağ oluşuyor. daha sonraları laylanın farkında olmadan düşmanı beslediği kandırıldığı ortaya çıkıyor. layla kralına yardım edeceğine yemin etsede kalbinde xcor için bazı duygular büyüyor. vampir kadınların dönemsel ihtiyaç periyodu no'one'ı yeni adıyla authumn'u vuruyor laylada ondan etkilenip üreme döngüsüne giriyor. Qhuinn'den ona hizmet etmesi için yalvarıyor. bu dönemde kadın vampir eğer çiftleşmezse çok büyük acı çekiyor. birbirlerine aşık olmasalarda Qhuinn ve layla kendilerina ait bir aile yaratmak için çiftleşiyor :D yani layla artık Quhinn'den hamile. Qhuinn gay ve blay'e aşık. :D saxton'da blay'e aşık .blay'de quhinn'e aşık.hadi bakalım.
Tohrment ve No'one (Authumn) & lassiter
Tohrment eşi wellsie'nin ölümünü bir türlü kabullenemiyor. wellsie'nin fade seramonisi yapılmadığından ve tohr onu arkada bırakamadığından wellsie "arada" kalıyor ve kaybolmaya başlıyor. onu kurtarması için lassiter'e görev veriliyor. eğer lassiter tohr'u authumn'a aşık eder yoluna devam etmesini sağlarsa hem kendi "arada"sından hapishanesinden kurtulacak hemde authumn.
daha önceki kitaplarda Xhex'in annesinin tohrment ile olan hikayesini okumuşsunuzdur.Authumn xhex'i doğurduğu gibi kendi canına kıymış ve scribe virgin'in diyarında seçilmişlerin arasına göçmüştü.
uzun lafın kısası kitap tohrment'ın wellsie'yi geride bırakma çabası, authumn'ın ona aşık olması ama söyleyememesi , aralarında geçen kavga gürültü sonrasında tohrment'ın ağır sözler ettikten sonra ayrılmaları ve wellsie'nin fade töreninden sonra yeniden bir araya gelmelerinden ibaret. fazlada spoiler etmiyim ama harika bir kitaptı. çok üzücü göz yaşartıcı , fazla espirik şeyler olmasada lassiter arada bizi gülümsetti.:D canım meleğim sonunda o da bağışlandı.
mutlaka ama mutlaka okuyun. bundan sonraki kitap blay ve Qhuinn'in olacakmış. gay çiftimiz :D layla ve bebek durumları nasıl olacak merak ediyorum. nasıl beklicez. :(