.

Until Fountain Bridge (On Dublin Street, #1.6) - Samantha Young first adam was like
photo 280_zpsb76d7612.gif

then ellie was like
photo 46-2_zps30c6bd60.gif

at the end I was like

photo 239_zps8e98e7f5.gif

detaylı yorum bloğumda : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/05/until-fountain-bridge-on-dublin-street.html

Down London Road - Samantha Young dear samantha young

Image Hosted by PicturePush

Image Hosted by PicturePush

ana karakterlerimizin devam kitabı olmasada bu kitapta joss ve braden o kadar çok yer kaplıyorki umursamıyorsunuz bile. ayrıca diğer karakterler o kadar güzel yazılmış ki joss ve braden'ı unutup jo ve cam'in serisiymiş gibi ,onların serisinin ilk kitabıymış gibi hissediyorsunuz. Yazar bu kadar başarılı işte. Yinede zaman zaman klişe ,tahmin edilebilir olmaktan kurtulamamış ne yazıkki. Belkide bu benden kaynaklanıyordur :D artık o kadar çok kitap okudum ki bu konularla ilgili hiçbirşey beni şaşırtamaz duruma getirdi , şaşırtmasında zaten önemlide değil ben böylede mutluyum.
Yazar sıradaki kitabın kimler hakkında olabileceğinin üzerinide çiziyor sanki. ben nate ve olivia diyorum .
Olivia'nın hayatının fazla dramatik olmadığını ,depresif kurtarılmaya ihtiyacı olan karakterimizin nate olduğunu düşünüyorum ,yazarda buna göre yazacaktır kitabı sanırsam :D
Image Hosted by PicturePush

yorumu bloğumda okumak için : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/05/down-london-road-on-dublin-street-2.html
Tall, Dark & Heartless (Pyte/Sentinel, #3) - R.L. Mathewson Kitapta sadece bir "heartless" vardı o da joshua

Image Hosted by PicturePush

Gelinim sana diyorum sen anla yazarım ; 2. kitapta chris'i öküzleştirip benim için mahvetmiştin ,hızını alamadın joshua'ya sardın ,sevgi kelebeği doktorum civanımı hem pythe hem shapeshifter'a dönüştürdün,kalpsiz ,ruhsuz,anlamsız bir joshua bıraktın bize.
Ah joshua son bölümde yaptığını kötülerin kötüsü yapmaz be

Image Hosted by PicturePush

Güzel bir seri ,güzel bir kitaptı da çok müdahele edilmiş sanki. En heyecanlı yerlerinde araya süre sokup devam etmesi ne haltlar döndü bilemememiz kötüydü. Bence benim sevdiğim R.L. Mathewson böyle yapmaz :D kesin editörler etti bu kötülüğü bize.
Ve chris izzy'i doğumundan 5 ay sonra ikizlere hamile bıraktın ya sana diyecek sözüm yok. insaf len aile planlaması hakkında bilgilendirmedimi sizi devletiniz :P

yorumu bloğumda okumak için: --> http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/05/tall-dark-heartless-pytesentinel-3.html
Without Regret (Pyte/Sentinel #2) - R.L. Mathewson did I like the storyline ? yes. but did I like to read how fucked up chris is

Image Hosted by PicturePush


he was an asshole throughout the entire book.in the end he was back old himself again but he wouldn't let anyone hold his babygirl including baby's mother.

Image Hosted by PicturePush

I'm not so happy with the book and development of the characters.


El insaf yazar , gerçekten birinci kitapta kendisini taparcasına sevgiğim karakteri yerin dibine sokup beş paralık ettiğin için cehennemliksin. 309 sayfalık e-book'un 300 sayfasında chris inanılamayacak kadar şerefsiz ,pislik,bencil ve aptaldı. Sonradan edindiği pythe ailesini ruh eşi ve bebeğinden önce koyarak onları korumak için kendi eşinden vazgeçti. bebekleri oldu aldıracaksın istemiyorum dedi. ailemi korumam lazım ne pahasına olursa olsun davranışları beni kusturacaktı artık. İçten içe aşık olduğu- ruh eşi len borumu bu - kadına sırf kendinden nefret etsin beni bırakıp sentinel adasına gitsin güvende olsun diye yaptı bunları birde. acı çekiyormuş ,hadi len.
kitap boyunca düşmanımız olan kade'nin kitabın sonunda can ciğer kuzu sarması ,kanka olmasıda ayrı saçmalık. Neden 3 verdiğime gelirsek ,ne kadar sinir olsamda sondaki olayla beklenmedik ve iyi kurgulanmıştı . 2.5 'dan 3 verdim ama yanılsamayın .:D

yorumu bloğumda okumak için : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/04/without-regret-pytesentinel-2.html
Wicked Cravings  (The Phoenix Pack, #2) - Suzanne  Wright Image Hosted by PicturePush

tell me something I don't know.

Dante ve jamie'nin hikayesi karşımızda. Dante sürünün beta'sı jamie ise çocukluk travması geçiren kurtunu içinde hapsedip onu submissive olarak lanse eden aslında dominant bir kadın.Çocukluklarından beri tanışan çiftimiz arasında dante açısından ilgisizlik bıkkınlık jamie açısındanda aşk var. ama jamie artık gururunu yeterince ayaklar altına alındığını idrak edip dante'nin gönlünü kazanmaktan vazgeçince kafasına dank eden dante bu sefer kızımızın gönlünü almaya çalışıyor. Şuna bakın ki çiftimiz esasında birbilerinin gerçek eşleri çıkıyor ama etraflarında duvar ördüklerinden bunu ilk bakışta hissedememişler vs. Jamie'nin kurdunun asileşip vahşileşme ve birdaha insan formuna dönememesi gibi bir handikap olduğundan ikili arasındaki ilişkide zorluklar , birbirlerini korumak için eş olamayızlar gibi davranışlarla sürüp gidiyor hikaye. Bu açıdan herşeyiyle tahmin edilebilir ama okunması akıcı ve iyi bir hikayeydi. Bizi asıl merakla bekletecek olan olay shaya ve nick arasındakilerdi. Sanırım sıradaki kitapta onların olacaktır. O kitaptan çok umutlarım var işte :=)

yorumu bloğumda okumak için : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/04/wicked-cravings-phoenix-pack-2.html

Before Jamaica Lane (On Dublin Street #3) - Samantha Young now we have a third one !

Image Hosted by PicturePush
Image Hosted by PicturePush
Tall, Dark & Lonely (Pyte/Sentinel #1) - R.L. Mathewson Kitap için ne diyebilirim ki

Image Hosted by PicturePush

Cehennemden gelen komşu serisini okuyanlar yazarın espiri anlayışınıda bilir,bu seridede aynı anlayış devam etmekte,bu yüzdende okuması oldukça eğlenceliydi. Kitapta pythe türünde gündüz yürüyebilien kutsal suya banamısın demeyen vampirler(iyi adamlar), klasik vampirler(kötü adamlar)ve sentineller (iyi adamlar) var. Sentineller vampirleri avlayan buffyler diyebiliriz :D pythe'ler ise çok nadir bulunan vampir ataları.ephraim geçmişte işkenceler çekmiş şimdilerde ise yalnız bırakılmak isteyen ve pansiyonda yaşayan pythe bir polis memuru .madison ise ayyaş ve ırspı annesi yüzünden 2 küçük kardeşine bakmak zorunda kalan bir öğretmen ,sonunda büyükannesi'nin yanına pansiyona taşınmak zorunda kalıyorlar ve anneleride peşlerinden geliyor.kızımızı büyükannesi ephraim'in odasının yanındaki odaya yerleştiriyor ve banyoyu ortak kullanmak zorunda kalıyorlar. ephraim büyükannenin torununun küçük bir kız olduğunu sandığından karşı çıkmıyor , madison'ın kokusunu duyana kadar :D burda biraz twilight esintileri var ."La tua cantante" yani kızımızın kanı bir sebepten vampirimizi cezbediyor, onun kişisel uyuşturucusu gibi bişi.
Kitap oldukça güzel, akıcı ilerliyor.Tek garipsediğim insanların vampirlerin varlığını öğrendiklerinde hiçte histerik davranmamaları ,kolayca kabullenmeleriydi.Birde ephraim'in pussy whipped tarzı davranışları alpha'lığa yakışmadı bazı yerlerde yani :D onun dışında sevilesi sıkılası bir vampirdi.:D Chris için büyük umutlarım vardı ikinci kitapta ama bir değil birkaç yorumla yıkıldım diyebilirim :D okuyup göreceğiz sanırım.

yorumu bloğumda okumak için : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/04/tall-dark-lonely-pytesentinel-1.html
Chasing Brooklyn - Lisa Schroeder Lisa Schroeder klasik yazarlara benzemeyen tarzda yazmayı seven biri. Romanlarında size hayat hakkında dersler vermeyi sever, hayatında birşeylerle boğuşan kişiler için mesaj vermek prensibidir sanki. Chasing brooklyn'de yine bu tarz bir roman. I heart you you haunt me'yi okuyanlar bu romanıda savecektir. Hikayede yine hayaletler bizleri kovalıyor ama yazar bunu fazla fantastikleştirmeden yorumluyor. Lucca bir araba kazasında öldüğünde nico erkek kardeşini brooklyn ise erkek arkadaşını kaybetmiş olur. Hikaye bu iki kişinin ölümün verdiği acı ile boğuşmasını anlatıyor. Brooklyn hayatının aşkı (gerçi daha lise öğrencisi olsalarda o ilk aşk hiçbirşeye benzemez ya ondan işte)lucca ölünce 1 sene boyunca hayalet gibi dolaşmaktan başka birşey yapmaz. nico kardeşinin acısını kendi içinde yaşamaktadır. Birgün luccanın kazada ölmesine neden olan arkadaşı gabe'de kendini öldürünce brooklyn kırılma noktasına gelir. Lucca'nın hayaleti kardeşi nico'yu brooklyn'e yardım et diye diye rahatsız ederken gabe'in hayaleti kabuslar eşliğinde brooklyn'i rahatsız etmeye başlar. Nico brooklyn'e yardım etmenin yollarını arar ve ikili arasında başta arkadaşlık sonundada aşk duyguları gelişmeye başlar. Konusu bu.
Roman iki kişinin POV'si ile yazılmış. nico ve brooklyn anlatıyor. günlüklerine yazar gibi bir anlatım dili var ve yazar kısa cümleleri alt alta yazdığından 300 küsür sayfa su gibi kayıp gidiyor çünkü yeri geliyor bir sayfada sadece tek harf kalıyor :D ilginç yani kağıt israfı olur bence bu kitap çevrilip basılırsa bizde. o yüzden e-book olarak daha güzeller. Hayatında önemli birini kaybetmiş kişiler için diğerlerinden daha fazla şey ifade eden bir kitap. Benide bu yüzden oldukça etkilediğini söyleyebilirim.
Unravel Me - Kendall Ryan photo 154-1_zps606c7e67.gif

ikinci kitap inanın daha iyiydi. Ashlyn'in bu kadar uyuz,sevgi arsızı biri olduğunu bilmezdim . Kitabın işleyişi bir bölüm konuşma bir bölüm seks şeklinde ilerlediğinden içeriği boş gereksiz bir kitap olup çıkmış. Siz en iyisi ikinci kitaptan başlayın seriye:=)

yorumu bloğumda okumak için : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/04/unravel-me.html
Make Me Yours (Unravel Me, #2) - Kendall Ryan Cohen is ...

photo 337_zps545c5ddd.gif

Bu hikaye bana original sinners serisindeki nora ve wesley'nin ilişkisini hatırlattı. Ama sadece yaş farkları ve birlikte olan uyumlarıyla.Cohen 20 yaşında genç yakışıklı seksi iyi huylu ,dünyanın en tatlı erkeği. Eliza ise 25 yaşında psikoloji alanında doktorasını yapan geçmişinden gelen olay yüzünden ağır yara almış psikolojik olarak kendinde olmayan bir kız :D
Olan şu ki cohen doğru kızı beklemeye karar vermiş bir bakir :D liz ise seksten büyük zevk alan güzel hatun :D başta cohen'i baştan çıkarma amaçlı yaklaşımı sonraları aşka dönüşüyor. Geçmişte yaşananlardan dolayı yoğurdu üfleyerek yiyen liz cohen'e kalbini bir türlü tam anlamıyla açamıyor. Sonuçta herşey tatlıya bağlanıyor tabi. böylede bir kitap işte. Güzeldi erotizmin bokunu çıkarmayan tatlı bir romans. Cohen gibilere acaip zaafım var o yüzden 4 yıldız veriyorum :D

yorumu bloğumda görmek için : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/04/make-me-yours-unravel-me-2.html
Own the Wind  (Chaos #1) - Kristen Ashley Bir getirisi götürüsü olmayan klasik KA kitaplarındandı diyebilirim. Burg serisine benziyor , unfinished hero serisi ile bağlantıda var yanlışım yoksa vs.

Seriye devam edecekmiyim...

photo 145_zpsf40e4916.gif

Oliver's Hunger (Scanguards Vampires, #7) - Tina Folsom
they all bunch of ...

photo 39-2_zps44fec80a.gif

except oliver <3<br/>


4 yada 5 yıldız vermeyi çok istediğim bir kitaptı ama yazar kendi karakterlerini o kadar evirmiş çevirmiş ki oliver hariç hepsinden nefret ettim yani. Güvensiz ,kendi kafasının dikine giden laftan anlamayan bir grup vampir olup çıkmışlar. oysaki hepsini kendi kitaplarından ne kadar sevdiydim. :D
Kitap bir hengame bir sinir harbi yaratıp bitiyor sizde.Ayrıca ilk defa bir kitapta mate olayına girilmeden bitmiş. oliver genç falan olabilir ama kitap kısa ve ursula ile arasındaki olay çabucak olduya bittiye getirilmiş. kitabın tek artısı oldukça akıcı olması hemen bitiverdi :D

Twice Tempted - Jeaniene Frost Vlad mı? Bones mu? deseniz

Image Hosted by PicturePush

derim :D:D

Herzaman dediğimi tekrarlıyacağım bu kitap içinde , bu serinin adı neden night prince ? POV leila'ya ait , leila'nın yeteneklerini geliştirmesini izliyoruz,aşık olmasını, kalp kırıklıklarını,tuvalet sorununu, vlad'ın ona aşık olduğunu farketmesini sağlamaktaki inatçılığını,kaçırılmasını ,öldürülmeye çalışmasını okuyoruz.Peki bu kitap neden gece prensi adında neden kapağında hep vlad var. neden neden neden...

Güzel başlayan bir kitaptı .Bazıları vlad kolay teslim oldu hemen aşık olduğunu söyledi desede ben katılmıyorum çünkü uzayıp giden bu durumlar beni sıkıyor. bones ve kedicikte olduğu gibi.3 kitap nefret 5 kitap vıcık vıcık aşk olmuyordu, bunlar en azından en başından öyle başladılar :D
Kitaptaki bir yetersizlikte kötü kadınımızın eylemleri ardındaki sebebin gülünç olması. Zaten ilk kitabın sonunda öldüğünü sandığımız kişinin ölmediğini tahmin edebiliyorduk,kitabın sonunda bunu çokta birşeymiş gibi şok şok şok der gibi vermesi bana gülünç geldi . Şaşırmadım yani. Metro sahnesi iyiydi. Vlad sahneleri zaten süperdi. Adamım be ,seriyi okumamın sebebi irkek :D

Yorum bloğuma eklenmiştir : http://allkillerbooks.blogspot.com/2013/04/twice-tempted.html
Lover at Last - J.R. Ward Image Hosted by PicturePush

it's nothing like what I expected. There was one action , the plane scene and it was ok but come on!
And xcor (aka the cocksucking SOB ) won't go war with brotherhood , apparently he chose to follow the old law.really!

Image Hosted by PicturePush
The King (Black Dagger Brotherhood, #12) - J.R. Ward books title is the king and it's about wrath

Image Hosted by PicturePush
Image Hosted by PicturePush
Image Hosted by PicturePush
Beauty From Pain (Beauty Series) (Volume 1) - Georgia Cates there's just one true pain in this book , he's the PAIN in the ass named ben ...
Image Hosted by PicturePush

I cant wait for the second book.

Kitabın adından ötürü hah dedim BDSM içerikli sado mazo bişiler var, ama gel gör ki içinde bdsm'in B'i bile yok :D iyide oldu bence. güzel bir aşk hikayesi. Başta saçma bir anlaşmayla başlayan sonunda karmaşıklaşan ve aşka dönüşen bir ilişki anlatılmış. sonu tahmin edilebilir ve tamda tahmin ettiğini< gibi bitiyor ama ikinci kitaba bıraktığı kapı ile sizi ikinci kitaba kadar tırnaklarınızı çiğnetecek dereceye getirebilir. Adamın kendi kazdığı kuyuya düşmesinden haz almadım değil ayrıca :D
Image Hosted by PicturePush

Currently reading

Possession
J.R. Ward
Progress: 1 %
Wild Fire
Christine Feehan
Progress: 40 %
Beautiful Chaos
Margaret Stohl, Kami Garcia
Progress: 80 %